Kullanım Koşulları

Bu sitede yer alan hiçbir içerik, doğruluğu, hatasızlığı, tamlığı, güvenilirliği, elverişliliği veya kesinliği bakımından açık veya zımni bir taahhüt içermemekte ve hiçbir şekilde yönlendirme amacı ve/veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. Sitemizde yer alan içeriklerin hangi konuda olursa olsun herhangi bir karara dayanak olarak kullanılmaması, Site içeriğine ilişkin uzmanlık gerektiren her türlü konuda mutlaka ilgili ve uygun bir uzmana danışılması tavsiye edilmektedir.

Bu web sitesi ve içeriklerinde değişiklik ve/veya güncelleme yapma hakkı saklı tutulmaktadır. 

Web sitesinde yer alan, metin, grafik, logolar, buton ikonları, görseller, ses ve video klipleri ve yazılım gibi tüm içerik ve söz konusu içeriğin sayfaları, ekranları ve içerik düzenlemesine ilişkin her türlü fikri mülkiyet hakkı saklı olup, sayılanlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayılamaz, dağıtılamaz ve sair surette kullanılamaz. 

Sitemizde yer alan içeriğe dayanarak herhangi bir zarara uğrandığı, içeriğin yanıltıcı olduğu gibi sebeplerle yöneltilebilecek hiçbir iddia veya talep peşinen kabul edilmemekte olup; işbu web sitesine ve içeriğine erişiminizden ve/veya kullanımınızdan kaynaklanan hiçbir zarardan sorumlu olunmayacaktır.

Web sitesinde yer verilen herhangi bir içeriğe dayanarak karar almak ve/veya kişisel kullanımda bulunmak; her türlü risk tamamen kendisine ait olmak üzere ve web sitesine herhangi bir rücu hakkı olmadan kullanıcının münhasır sorumluluğunda olacaktır. 

Web sitesinde link verilen başka internet sitelerine ait içerikler ilgili internet sitelerinin veya bu sitelere lisans verenlerin fikri haklarına ve ilgili sitelerin kullanım koşulları ile gizlilik ve telif politikalarına tabidir. Bu nedenle bu web sitesine ait olmayan veya bu web sitesinin kontrolü altında bulunmayan video, görsel ve metinler dahil tüm içerikler ve bunların kullanım koşulları hakkında Bumecra’nın herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bumecra, link verdiği internet sitelerinin şart ve koşulları ile diğer ilgili politikalarını okumanız konusunda sizi teşvik eder.

Başa dön tuşu
Kapalı